Kwas HialuronowyKwas Hialuronowy

Do zabiegów stosujemy tylko certyfikowane preparaty kwasu hialuronowego posiadające rejestrację medyczną. Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej stosowany jest do wypełnianie zmarszczek, poprawy objętości i rewitalizacji skóry. Na czym polega zabieg? Zabieg kwasem hialuronowym polega na iniekcji preparatu bezpośrednio w skórę na odpowiednią głębokość. Przed zabiegiem okolicę znieczulamy jednak pacjent może odczuwać niewielki dyskomfort. Po zabiegu mogą wystąpić krwiaki w miejscu wkłucia i obrzęk, który ustępuje po kilku dniach. Krótko po zabiegu pacjent może powrócić do normalnej aktywności.

Po zabiegu
należy pamiętać, aby wypijać dużą ilość wody, unikać gorących pomieszczeń, sauny i intensywnego wysiłku fizycznego. Efekt zabiegu waha się w zależności od użytego preparatu i indywidualnych predyspozycji i utrzymuje się od 6-12 miesięcy. O rodzaju użytego kwasu decydujemy po konsultacji i wstępnym badaniu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

• Ciąża i karmienie piersią
• Czynna infekcja
• Czynna opryszczka
• Choroby immunologiczne
• Zmiany ropne
• Rozchwiana cukrzyca
• Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
• Przyjmowanie sterydów systemowych
• Niedawny zabieg wypełniaczami w tej samej okolicy lub wypełnienie permanentne

O szczegóły zapytaj lekarza w trakcie konsultacji.

DR. JUSTYNA SZYMCZAK wykonuje zabiegi zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w naszym gabinecie w Tychach przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza co gwarantuje perfekcyjne wykonanie zabiegu. W naszej ofercie proponujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Polecamy zabiegi toksyną botulinową, zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy, osocza bogato płytkowego a także zabiegi laserowe sprzętem najnowszej technologii medycznej. Zajmujemy się redukcją efektów starzenia, poprawą jakości skóry, laseroterapią przebarwień, zamykaniem naczynek, depilacją laserową oraz wieloma innymi. Każdy zabieg jest poprzedzony dokładnym wywiadem lekarskim i omówieniem z Pacjentem etapów jego przeprowadzania. Medycyna estetyczna to cała gama zabiegów pozwalających na utrzymanie pięknego wyglądu i życia w pełnej satysfakcji ze swojego ciała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Bezpieczeństwo, wiedza i doświadczenie to nasze atuty.