Zabiegi firmowe chantarelle

IDEAL PURE BHA-PHA Acid

Antytrądzikowy zabieg, redukujący nadmiar sebum, dla skóry tłustej, łojotokowej – zabieg dwuwarstwowy z kwasami BHA i PHA
i ampułką do jonoforezy, maską regulującą i błotem termalnym, zabieg całoroczny.

PDT REGENEVIA DNA

Rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA, przeciw objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak UV, smog, spaliny, stres, tryb życia.

LA AQUA

Aquaporynowe nawilżenie i wygładzenie skóry suchej, odwodnionej – kuracja skóry twarzy, szyi i okolic oczu, z maską odmładzająco-peelingującą, koncentratem w ampułce i maską plastyczną. Zabieg całoroczny; z kwasem mlekowym, betaglukanem i hydra-filagryną.

PDT LIFT PEPTANGO R

Peptydowy zabieg liftingujący, modelujący, dla każdego typu skóry. Unikalna kuracja modelowania twarzy i szyi, z korekcją konturu oczu, z technologią peptydów najnowszej generacji - z peelingiem kwasem fitowym, peptydowym koncentratem w ampułce i marcepanową maską plastyczną. Apliacja soforezą lub laserem laserem PDT.

PDT FERULASHI Lipid Repair

Specjalistyczne odmłodzenie i lipidowa regeneracja skóry z zaburzoną funkcją bariery lipidowej - wrażliwej, reaktywnej, bardzo suchej, dojrzałej, z objawami AZS, skłonnej do alergii. Zawiera peeling kwasem szikimowym i ferulowym, ceramidy oraz formuły nawadniające i kojące. Zabieg całoroczny z nieperfumowanymi preparatami dla kobiet i mężczyzn. Aplikacja manulana lub laserem PDT. ZŁOTY MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2012.

Preparaty PDT BLACK ESSENTIAL R, IR i UV

6 preparatów fotoczułych do zabiegów PDT dla różnych problemów skóry.

Ekskluzywny zabieg PLATYNOWY

łączy działanie pdt fotodynamicznych blend-peelingów chemicznych, które zawierają kwasy i nowatorskie składniki aktywne, z zaawansowaną dermokuracją odbudowującą silnie odmładzającą oraz po zabiegach z kwasami i urządzeniami. siła platinum peel & cure to fuzja wybranych kwasów, nano-platyny, sodium dna i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego.

DO WYBORU dwa peelingi
PDT FOTODYNAMICZNY PLATYNOWY BLEND-PEELING MELANER 46% pH 3,0 LASER LED R/UV PDT Photodynamic dedykowany dla skóry z przebarwieniami i plamami o różnej etiologii, z trądzikiem, wiotkiej, zanieczyszczonej, wymagającej odmłodzenia i poprawy kondycji. Zawiera odmładzającą nano-platynę 2%, rozjaśniające i redukujące przebarwienia – kwas mlekowy 15%, cytrynowy 12% i kojowy 5%, składniki silnie depigmentujące – bio-hydrochinon 5% i arbutynę 4% oraz bio-chromofory (R 650nm i UV 420nm).
PDT FOTODYNAMICZNY PLATYNOWY BLEND-PEELING RETINOLOGIC 45% pH 3,0 LASER LED R/UV PDT Photodynamic dedykowany dla skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami, miejscowo odwodnionej, wymagającej oczyszczenia i normalizacji. Zawiera odmładzającą nano-platynę 2%, oczyszczające i regenerujące skórę kwas migdałowy 24%, czysty retinol 5%, kwas cytrynowy 3%, kwas fitowy 3%, kwas salicylowy 2%, Azeloglicynę® 2%, arbutynę 2%, ekstrakt z lukrecji 2% oraz bio-chromofory (R 650nm i UV 420nm)

Dodatkowo do zabiegu Masaż LASEROWY LED R/UV z nano-platyną, kwasem hialuronowym o różnych wielkościach cząsteczek oraz bio-chromoforami R 650nm i UV 420nm, dedykowany do Fotodynamicznego Platynowego Masażu PDT CHANTARELLE, także do aplikacji manualnej. Nano-platyna działa odmładzająco i regenerująco, redukuje przebarwienia, ma właściwości antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Kwas hialuronowy o różnych wielkościach cząsteczek - od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa - wnika na różne poziomy skóry, nawilżając ją dogłębnie i tworząc warstwę okluzyjną. Preparat zawiera także bio-chromofory R i UV pochodzenia roślinnego, dzięki którym preparat jest stosowany do zabiegów fotodynamicznych PDT LASER/LED.